ME AND MY MACHINE

Het is niet erg als generatieve AI gebruikt is, het is wel vervelend als het onduidelijk is in welke mate en op welke manier. Dat staat een goed gesprek en wederzijds begrip in de weg. Daarom lanceren we een fantastisch nieuw initiatief: MMM-labels.

Labels waarmee je eenvoudig kunt aangeven in hoeverre een product gemaakt is in samenwerking met generatieve AI.

Vind ze hier op: https://mmmlabel.tech/

Soms leveren studenten werk in waarvan je denkt dat het gemaakt is met ChatGPT, maar bij navraag blijkt de student dagen gezwoegd te hebben op de tekst. Soms is het andersom. Dat is ontzettend vervelend, want het maakt het lastiger om het werk te beoordelen. Het zorgt voor wantrouwen, onbegrip en het staat een goed gesprek in de weg. Dat geldt niet alleen voor documenten, maar ook voor plaatjes, muziek, code of video’s.

Daarom ontwierpen wij Me and My Machine Labels (MMM-labels). Eenvoudige labels, die de maker op een product kan ‘plakken’ zodat je daarna een veel beter gesprek kunt hebben over een document, code of een plaatje.

In het nieuwe semester gaan we aan de slag met de MMMLabels, maar je kunt ze vanaf nu ook gratis downloaden en gebruiken. In het onderwijs, maar ook op je adviesrapporten, aanbestedingen, subsidie-aanvragen, wetenschappelijke papers, kunstwerken en op al je posts. Of plak ze bij je muziek of code.

Wees beleefd en vertel je publiek in hoeverre je generatieve AI hebt gebruikt. Je zult zien dat je gesprekken er veel beter van worden.

Download de labels nu.
Laat ons weten wat beter kan.
Verspreid het woord.
We staan overal voor open.

MMMLabels is een initiatief van Fontys University of Applied Sciences, zijn bedacht door Rens van der Vorst en ontworpen door Chris Geene en Pieter Wels.

Vind ze hier op: https://mmmlabel.tech/